Cervacol® Extra

Graderlitas / Cervacol® Extra

Repelentas „Cervacol® Extra“ skirtas profesionaliam naudojimui miškų ūkyje. „Cervacol® Extra“ – tai naudoti paruošta pasta, sukurta iš įvairaus smėlio frakcijų mechaninių dalelių. Veiklioji medžiaga: mechaninių dalelių užpildas, susidedantis iš kvarcinio smėlio (251 g/kg) ir natūralaus silikato mineralo (424 g/kg). Repelentas apsaugo miške augančius spygliuočius ir lapuočius medžius nuo laukinių gyvūnų daromos žalos. Pradedamas naudoti pasibaigus einamųjų metų vegetacijai, rudenį. Repelentu negalima apdoroti drėgnų augalų ir esant šalnoms. Rekomenduojama, kad apdorojimo metu temperatūra būtų virš 0 ºC. Repelento „Cervacol® Extra“ poveikis pagrįstas trejopu efektu: spalva, skoniu ir šiurkštumu. Prie repelento laukiniai gyvūnai nepripranta net ir naudojant jį daug metų.

 

Naudojimas

Viršūniniam ūgliui apsaugoti naudojama paruošta „Cervacol® Extra“ pasta. Priemonės negalima skiesti vandeniu. Tepant būtina mūvėti storas gumines pirštines. Repelento sluoksniu aptepti apie 5 – 10 cm viršūninio ūglio, atsižvelgiant į saugomus augalus. Tepti atliekant judesį aukštyn, kartu aptepant ir viršūninį pumpurą. Apdorojimo metu augalas turi būti sausas.

Naudojimo norma

Atsižvelgiant į tai, kokios rūšies augalai apdorojami, repelento „Cervacol® Extra“ norma yra nuo 3,0 iki 4,0 kg/1000 augalų.

Laukimo periodas

„Cervacol® Extra“ pradeda veikti iškart, kai tik juo apdorojami augalai.

Repelento poveikis aplinkai

„Cervacol® Extra“ nekenkia bitėms ir nėra nuodingas vandens gyvūnams. Tačiau šios ypatybės neturi skatinti supančią aplinką teršti repelento likučiais ar tuščia tara.

Nenaudoti tuščių pakuočių pakartotinai.

Saugojimas                         

„Cervacol® Extra“ turi būti saugomas ir transportuojamas ne minusinėje temperatūroje. Laikyti atskirai nuo maisto, vandens, gyvulių pašarų, vėsioje, sausoje, gerai vėdinamoje patalpoje, originalioje gamintojo pakuotėje.

Gamintojo atsakomybė

Gamintojas garantuoja produkto kokybę, jei jis gautas gamyklinėje pakuotėje. Gamintojas neatsako už padarinius, jei preparatas netinkamai saugomas arba naudojamas.

Jeigu laikomasi produkto naudojimo instrukcijų, jo efektyvumui įtakos neturi nei oro sąlygos, nei dirvožemis, augalų rūšys, vegetacija ar atsparumas. Norint įvertinti repelento efektyvumą, rekomenduojama 10 % augalų palikti neapdorotų.

Dažniausiai pasitaikančios klaidos

Kai „Cervacol® Extra“ skiedžiamas vandeniu. Atskiedus vandeniu, sumažėja kvarcinio smėlio kiekis ant saugomos augalo dalies ir laukinis žvėris nepajaus dalelių šiurkštumo.

Kai repelentas naudojamas lyjant, ant drėgnų arba per stipriai rasotų augalų, rezultatas toks pat, kaip ir naudojant atskiestą produktą.

Per daug užtepama repelento. Tai atsitinka dėl nepatirties arba tepant vėlyvą ir šaltą rudenį ar net žiemos pradžioje. Repelento pagrindinė sudedamoji dalis yra vanduo. „Cervacol® Extra“ būna ne toks tepus, lyginant su tepimu tinkamu tam laiku. Rezultatas – pavasari pumpurai sprogsta vėliau arba sprogsta apatiniai pumpurai, kurie nebuvo apdoroti.

Patarimai, kurie padės gauti geresnį rezultatą, sutaupyti ir išvengti klaidų

Repelentą „Cervacol® Extra“ galima pradėti naudoti jau rugsėjo mėnesį.

Repelento pakuotę sandariai uždarykite. Plastikinio maišelio kampo užspaudimui tinka drabužių segtukas arba paprasčiausios sąvaržėlės.

„Cervacol® Extra“ galima tepti ant drėgnų augalų, svarbu, kad nenutekėtų ir spėtu išdžiūti. Tepant saulėtą dieną ir ant sauso augalo, lietus po 15 minučių repelento efektyvumui įtakos nedaro. Tepti negalima ant drėgnų augalų esant lietaus pavojui po pusvalandžio.

Repelento mažesnį kiekį įsipilkite į indą, kurį Jums bus lengviau ir patogiau nešioti, o prakirptą maišelio kampą užspauskite. Labai tinka nedideli plastikiniai kibirėliai, arba gaiviųjų gėrimų plastikiniai buteliai su padaryta skylute kamštelyje.

Prieš tepimą, repelento maišelį rekomenduotume paminkyti, kad tepama pasta būtų vientisesnė.

Tepant vėlyvą rudenį, maišelio nepalikite lauke, laikykite šiltoje patalpoje. Darbo metu nelaikykite repelento ant šaltos žemės.

Filmuota medžiaga
Slide thumbnail
Slide thumbnail
Gamintojas
Repelento registracijos savininkas
Sutinku
Nustatymai

Slapukų naudojimo pasirinkimai

Jūs galite pasirinkti, kuriuos slapukus leidžiate naudoti.

Plačiau apie slapukų ir privatumo politiką.
Funkciniai slapukai (būtini)

Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė ir negali būti išjungti. Šie slapukai nesaugo jokių duomenų, pagal kuriuos būtų galima jus asmeniškai atpažinti ir yra ištinami išėjus iš svetainės.

Našumo slapukai

Šie slapukai leidžia apskaičiuoti svetainės lankomumą ir duomenų srauto šaltinius tam, kad galėtume sužinoti ir patobulinti svetainės veikimą. Jie padeda mums atskirti, kurie puslapiai yra populiariausi ir matyti, kaip vartotojai naudojasi svetaine. Tam mes naudojamės "Google Analytics" statistikos sistema. Surinktos informacijos neplatiname. Surinkta informacija yra visiškai anonimiška ir tiesiogiai jūsų neidentifikuoja.

Reklaminiai slapukai

Šie slapukai, naudojami trečiųjų šalių, kad galėtume pateikti reklamą, atitinkančia jūsų poreikius. Mes naudojame slapukus, kurie padeda rinkti informaciją, apie jūsų veiksmus internete ir leidžia sužinoti tai kuo jūs domitės, tokiu būdu galime pateikti tik Jus dominančią reklamą. Jeigu nesutinkate, kad jums rodytume reklamą, palikite šį langelį nepažymėtą.

Sutinku
Nesutinku
 
info@graderlitas.lt

Čia galite atsiūsti mums žinutę, susisieksime su Jumis, kai galėsime.