Tinklai nuo paukščių

Graderlitas / Tinklai nuo paukščių
Apsauginis tinklas nuo paukščių

Paukščiai sukelia nemažai problemų daugumai daržovių, augalų ir gėlių augintojų. Šie plėšrūnai nuniokoja žiedpumpurius, vaisius nuo medžių, sėklas ir sodinukus. Norint apsaugoti augalus nuo dalinio arba visiško sunaikinimo, būtina imtis tam tikrų apsaugos priemonių. Ortoflex tinklas nuo paukščių yra tinkamiausias būdas apsisaugoti nuo paukščių daromos žalos. Tai praktiškas ir patikimas sprendimas, nes yra lengvas, bet tuo pačiu gana stiprus ir tinkamas naudoti daug sezonų. Šį tinklelį nesudėtinga naudoti, jis nesulaiko drėgmės, leidžia prasiskverbti saulės spinduliams ir orui.

Techninė informacija

Gamintojas: Intermas Group

Pavadinimas

Akies matmenys

mm

Plotis

m

Ilgis rulone

m

Spalva

Birdnet

18 x 18

4

50

žalia

100

250

 

Gamintojas : Heinrich GLAESER Nachf. GmbH

Pavadinimas

Akies matmenys

 mm

Plotis

m

Ilgis rulone

m

Spalva

Pavėsinimas

%

Svoris

g/m2

Anti bird Net

6 x 7

4, 6, 8, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24 ir 26

100 – 250

žalia

16 – 18

36/48

Gamintojs: TENAX SpA
Pavadinimas Akies matmenysmm Plotism Ilgis rulonem Spalva
Ortoflex 12 x 10 2,00 500

Žalia

4 250
4,8 200
Gamintojas
Gamintojas
Gamintojas
Sutinku
Nustatymai

Slapukų naudojimo pasirinkimai

Jūs galite pasirinkti, kuriuos slapukus leidžiate naudoti.

Plačiau apie slapukų ir privatumo politiką.
Funkciniai slapukai (būtini)

Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė ir negali būti išjungti. Šie slapukai nesaugo jokių duomenų, pagal kuriuos būtų galima jus asmeniškai atpažinti ir yra ištinami išėjus iš svetainės.

Našumo slapukai

Šie slapukai leidžia apskaičiuoti svetainės lankomumą ir duomenų srauto šaltinius tam, kad galėtume sužinoti ir patobulinti svetainės veikimą. Jie padeda mums atskirti, kurie puslapiai yra populiariausi ir matyti, kaip vartotojai naudojasi svetaine. Tam mes naudojamės "Google Analytics" statistikos sistema. Surinktos informacijos neplatiname. Surinkta informacija yra visiškai anonimiška ir tiesiogiai jūsų neidentifikuoja.

Reklaminiai slapukai

Šie slapukai, naudojami trečiųjų šalių, kad galėtume pateikti reklamą, atitinkančia jūsų poreikius. Mes naudojame slapukus, kurie padeda rinkti informaciją, apie jūsų veiksmus internete ir leidžia sužinoti tai kuo jūs domitės, tokiu būdu galime pateikti tik Jus dominančią reklamą. Jeigu nesutinkate, kad jums rodytume reklamą, palikite šį langelį nepažymėtą.

Sutinku
Nesutinku
 
info@graderlitas.lt

Čia galite atsiūsti mums žinutę, susisieksime su Jumis, kai galėsime.