Hidraulinės grandininės pjaunamosios

Graderlitas / Augmenijos smulkinimo technika / Hidraulinės grandininės pjaunamosios
Industrinių mašinų ir jų papildomos įrangos gamintoja akcinė bendrovė SAME buvo  įkurta 1992 m. Bendrovė yra viena pirmaujančių ir seniausiai įkurtų Estijos industrinių mašinų gamintojų. Kiekvieną mašiną bendrovė gamina pati nuo pradžios iki pabaigos galutiniam pirkėjui. SAME produkcijos asortimentą sudaro smulkintuvai, miško priekabos, dirvos įdirbimo mašinos; kelių priežiūros mašinos; pašarų gamybos mašinos bei mašinų dalys. Maždaug 20% bendrovės produkcijos yra parduodama vietinėje Estijos rinkoje, o apie 80% pagamintų mašinų ir įrangos yra eksportuojama. Bendrovėje dirba 60 darbuotojų, tai viena didžiausių privataus kapitalo bendrovių vietinėje bendruomenėje. SAME yra vien tik Estijos kapitalo įmonė.
Hidraulinės grandininės pjaunamosios
Optimal® hidraulinės pjaunamosios yra tvirtos mašinos, tinkančios darbui sunkiomis sąlygomis ant nelygaus paviršiaus.

 

Pjovimo galvos

Pjaunamųjų pjovimo galvos yra dviejų dydžių ir turi ašinius stūmoklinius variklius, kurie gali efektyviai dirbti dideliu apkrovimu. Yra trijų rūšių ašiniai stūmokliniai varikliai su skirtingu alyvos sunaudojimo kiekiu.
Visas pjovimo galvų dalis gamina HARDOX, todėl jos yra itin patvarios. Pjovimo galvos grandinės dėkle yra vietos papildomoms grandinių jungtims, todėl, kai grandinė nusidėvi, yra paprasta ją pailginti.

 

Prijungimas

Hidraulines pjaunamąsias galima jungti prie ekskavatoriaus strėlių, taip pat galima rinktis iš skirtingų prijungimo rėmų.

Techninės specifikacijos
Modelis M-1250H M-1650H
Darbinis plotis 125 cm 165 cm
Rekomenduojamas alyvos srautas 110-130 l/min 120-150 l/min
Minimalus alyvos slėgis 150 bar 150 bar
Grandinės skersmuo 10/13 mm 10/13 mm
Svoris (be prijungimo rėmo) 340 kg 445 kg
Galimi variantai
❖ Prijungimo rėmai S40, S50, S60, NPT-10
❖ Sustiprintos grandinės 10/13 mm
GAMINTOJAS
samelogo
Sutinku
Nustatymai

Slapukų naudojimo pasirinkimai

Jūs galite pasirinkti, kuriuos slapukus leidžiate naudoti.

Plačiau apie slapukų ir privatumo politiką.
Funkciniai slapukai (būtini)

Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė ir negali būti išjungti. Šie slapukai nesaugo jokių duomenų, pagal kuriuos būtų galima jus asmeniškai atpažinti ir yra ištinami išėjus iš svetainės.

Našumo slapukai

Šie slapukai leidžia apskaičiuoti svetainės lankomumą ir duomenų srauto šaltinius tam, kad galėtume sužinoti ir patobulinti svetainės veikimą. Jie padeda mums atskirti, kurie puslapiai yra populiariausi ir matyti, kaip vartotojai naudojasi svetaine. Tam mes naudojamės "Google Analytics" statistikos sistema. Surinktos informacijos neplatiname. Surinkta informacija yra visiškai anonimiška ir tiesiogiai jūsų neidentifikuoja.

Reklaminiai slapukai

Šie slapukai, naudojami trečiųjų šalių, kad galėtume pateikti reklamą, atitinkančia jūsų poreikius. Mes naudojame slapukus, kurie padeda rinkti informaciją, apie jūsų veiksmus internete ir leidžia sužinoti tai kuo jūs domitės, tokiu būdu galime pateikti tik Jus dominančią reklamą. Jeigu nesutinkate, kad jums rodytume reklamą, palikite šį langelį nepažymėtą.

Sutinku
Nesutinku
 
info@graderlitas.lt

Čia galite atsiūsti mums žinutę, susisieksime su Jumis, kai galėsime.