Mantis ULV-Sprühgeräte GmbH

Graderlitas / Mantis ULV-Sprühgeräte GmbH
APIE ĮMONĘ

Siūlo kokybiškus purkštuvus efektyviam ir patogiam skystų produktų naudojimui. Įmonė turi daugiau nei 40 metų patirtį kuriant, gaminant ir parduodant profesionalias įvairių rūšių purškimo sistemas, skirtas naudoti įvairiose srityse.

Be piktžolių kontrolės, „Mantis“ taip pat gamina „MAFEX“ purškimo sistemas pasėlių apsaugai (pavyzdžiui bulvių, vaisių ar pašarinių augalų), „ROFA“ purkštuvus vabzdžių kontrolei ir dezinfekcijai bei „MANTIS ULV“ purškimo sistemas ir dalis visuomenės sveikatos sektoriui ir kitoms sritims, tokioms kaip betono ruošimas ar maisto apdirbimo pramonė.

„Mantis“ – profesionalūs piktžolių kontrolės sprendimai, naudojant herbicidus, bioherbicidus ir karštą vandenį.

Sutinku
Nustatymai

Slapukų naudojimo pasirinkimai

Jūs galite pasirinkti, kuriuos slapukus leidžiate naudoti.

Plačiau apie slapukų ir privatumo politiką.
Funkciniai slapukai (būtini)

Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė ir negali būti išjungti. Šie slapukai nesaugo jokių duomenų, pagal kuriuos būtų galima jus asmeniškai atpažinti ir yra ištinami išėjus iš svetainės.

Našumo slapukai

Šie slapukai leidžia apskaičiuoti svetainės lankomumą ir duomenų srauto šaltinius tam, kad galėtume sužinoti ir patobulinti svetainės veikimą. Jie padeda mums atskirti, kurie puslapiai yra populiariausi ir matyti, kaip vartotojai naudojasi svetaine. Tam mes naudojamės "Google Analytics" statistikos sistema. Surinktos informacijos neplatiname. Surinkta informacija yra visiškai anonimiška ir tiesiogiai jūsų neidentifikuoja.

Reklaminiai slapukai

Šie slapukai, naudojami trečiųjų šalių, kad galėtume pateikti reklamą, atitinkančia jūsų poreikius. Mes naudojame slapukus, kurie padeda rinkti informaciją, apie jūsų veiksmus internete ir leidžia sužinoti tai kuo jūs domitės, tokiu būdu galime pateikti tik Jus dominančią reklamą. Jeigu nesutinkate, kad jums rodytume reklamą, palikite šį langelį nepažymėtą.

Sutinku
Nesutinku
 
info@graderlitas.lt

Čia galite atsiūsti mums žinutę, susisieksime su Jumis, kai galėsime.