Karštu vandeniu

Graderlitas / Karštu vandeniu

Ekologiškas piktžolių naikinimas karštu vandeniu

Viešosiose erdvėse, kituose nedirbamos žemės plotuose, ekologinėja žemdirbystėje bei visur, kur neleidžiamas ar nepageidaujamas herbicidų naudojimas, piktžolių kontrolė karštu vandeniu yra idealus ir ekonomiškas sprendimas.

„BioMant Aqua“ mašinos sunaikina piktžolių ląstelių struktūrą karštu vandeniu (99,50 C), dėl to augalas susilpnėja ir po kelių purškimų, visiškai žūsta. Efektyvi technologija užtikrina efektyvų, ekonomišką ir aplinkai draugišką piktžolių naikinimą.

BioMant-Mini

Mažiausias ir ekonomiškiausias modelis, puikiai tinkantis naudoti mažose ir sunkiai pasiekiamose erdvėse, kur galimas vandens ir elektros prijungimas.

Tai lengvas, manevringas, lengvas, vos 98 kg svorio modelis. Dėl šių savybių BioMant – Mini yra labai populiarus tarp sodininkystės ir priežiūros įmonių bei naudojimui gyvenamosiose, biurų ir pramonės valdose ir aplink jas. 8 litrų per minutę vandens srautas leidžia efektyviai dirbti.

BioMant – Compact

Dėl kompaktiško dizaino bei novatoriškų priedų, universalusis „BioMAnt Compact“ puikiai tinka naudojimui soduose ir nedideliuose bei didesniuose plotuose. Didelis – 9 litrų per minutę vandens srautas užtikrina didelį darbinį greitį.

Galimi modeliai:

  • BioMant-Compact EL su elektriniu siurbliu, kuriam reikalingas elektros maitinimo šaltinis
  • BioMant-Compact BE, kurio siurblys yra varomas benzininiu varikliu.

Abu modeliai prisipildo patys ir gali būti prijungti prie vandentiekio arba su specialiu baku gali būti naudojami kaip nepriklausomi įrenginiai.

3 taškų prikabinimo jungtis prie traktoriaus lengvam montavimui priekyje ar gale. Tvirta, lengvai judanti triratė važiuoklė su dideliais ratais. Transportavimui bei lengvam montavimui ant priekabų ir transporto priemonių pakrovimo platformų, modeliai turi SKID platformą.

BioMant One / BioMant Two

BioMant One ir BioMant Two puikiai tinka naudoti dideliuose plotuose. Jie yra sukurti kaip nepriklausomos sistemos su savo vandens ir energijos tiekimu, bet gali būti prijungti prie maitinimo šaltinio. Dėl modulinės konstrukcijos yra didelis modelių ir montavimo variantų pasirinkimas.

BioMant One

Šis modelis turi vieną degiklį, jo vandens srautas yra 15 l/min. Tinkamas dirbti vienam žmogui vienu metu, maksimalus purškimo plotis 60 cm, darbinis pajėgumas iki 1800 m2/ val.

BioMant Two = 2 x BioMant One

Šis modelis turi du degiklius, jo vandens srautas yra 30 l/min. Maksimalus purškimo plotis 120 cm, darbinis pajėgumas iki 3600 m2/ val. Su šiuo modeliu gali vienu metu greta vienas kito dirbti du žmonės.

Vandens šildymas

Be dyzelinio galite pasirinkti aplinkai draugišką SND modelį, kuris išskiria iki 70% mažiau CO2 ir beveik neišskiria suodžių.

Vandens tiekimas

Dėl didelio vandens srauto (15 arba 30 l/min.), gali būti pasiekiamas didelis darbinis greitis. Su papildomu siurbliu ir filtru vandens bakas net gali būti pripildytas paviršiniu ar lietaus vandeniu.

Maitinimas

Su integruotu akumuliatoriumi, smarkiai sumažinančiu triukšmą arba su atskiru hidrauliniu ar degalų generatoriumi (dyzeliniu, benzininiu ar dujiniu).

Temperatūros kontrolės sistema

Davikliu valdoma temperatūros kontrolės sistema užtikrina pastovią, 99,5 ° C, purškiamo vandens temperatūrą, o tai leidžia dirbti  greičiau bei užtikrina gerus rezultatus.

Visi modeliai papildomai gali turėti purškimo gaubtus ir rankas (fiksuotas ar lanksčias), optimalaus dizaino dėka galimi įvairūs montavimo variantai ant visų rūšių transporto priemonių: elektrinių, traktorių, priekabų, pikapų ir kitų.

Naudojimo vietos:

 

  • Viešosios vietos, takai ir aikštės
  • Parkai, sodai ir kapinės
  • Sporto aikštynai ir pramoninės teritorijos
  • Automobilių stovėjimo aikštelės ir aplink jas

Ekologiškos žemdirbystės laukai, sodaii, kur augalai auginami eilėse.

BIOMANT – FLEX

BioMant-Flex, kurioje sumontuoti mažai energijos sunaudojantys siurblys ir dyzelinis šildytuvas. Dėl mažo 24 V akumuliatorių bloko ir optimizuotos konstrukcijos, mašinos svoris yra žymiai mažesnis, todėl „Flex“ gali būti sumontuota ir ant mažesnių transporto priemonių. Siurblio varikliui maitinti naudojamas akumuliatorių blokas. Pasirinkus hidraulinę siurblio pavarą arba varikliui maitinti naudojant elektrinių komunalinių transporto priemonių akumuliatorius, darbo laiką galima dar padidinti.

BioMant-Flex vandens srautas yra 15 l/min., todėl galima dirbti greičiau ir apdoroti didesnius plotus. Intuityvus valdymas naudojant jutiklinį ekraną palengvina valdymą, o modulinė mašinos konstrukcija ir didelis priedų pasirinkimas leidžia sistemą optimaliai pritaikyti savo asmeniniams poreikiams ir įvairiausiems darbams.

 

Komplektacija

Gaubtas su dujiniais amortizatoriais

Dyzelinis arba dujinis degiklis (srautas 15 l/min.)

Tvirta modulinė konstrukcija

Automatinė žarnos ritė (pasirenkama: 20 m, 30 m arba 40 m)

500 l vandens rezervuaras

24 V vandens siurblys arba aukšto slėgio siurblys

Patogus naudoti jutiklinis ekranas

Įkrovimo lizdas

Integruotas vandens filtras

24 V akumuliatorių blokas (integruotas įkroviklis)

Nuo kalkių nuosėdų apsauganti sistema su siurbliu

atsisiusti lankstinuka

Filmuota medžiaga
atsisiusti lankstinuka
Filmuota medžiaga
Gamintojas

logo

Sutinku
Nustatymai

Slapukų naudojimo pasirinkimai

Jūs galite pasirinkti, kuriuos slapukus leidžiate naudoti.

Plačiau apie slapukų ir privatumo politiką.
Funkciniai slapukai (būtini)

Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė ir negali būti išjungti. Šie slapukai nesaugo jokių duomenų, pagal kuriuos būtų galima jus asmeniškai atpažinti ir yra ištinami išėjus iš svetainės.

Našumo slapukai

Šie slapukai leidžia apskaičiuoti svetainės lankomumą ir duomenų srauto šaltinius tam, kad galėtume sužinoti ir patobulinti svetainės veikimą. Jie padeda mums atskirti, kurie puslapiai yra populiariausi ir matyti, kaip vartotojai naudojasi svetaine. Tam mes naudojamės "Google Analytics" statistikos sistema. Surinktos informacijos neplatiname. Surinkta informacija yra visiškai anonimiška ir tiesiogiai jūsų neidentifikuoja.

Reklaminiai slapukai

Šie slapukai, naudojami trečiųjų šalių, kad galėtume pateikti reklamą, atitinkančia jūsų poreikius. Mes naudojame slapukus, kurie padeda rinkti informaciją, apie jūsų veiksmus internete ir leidžia sužinoti tai kuo jūs domitės, tokiu būdu galime pateikti tik Jus dominančią reklamą. Jeigu nesutinkate, kad jums rodytume reklamą, palikite šį langelį nepažymėtą.

Sutinku
Nesutinku
 
info@graderlitas.lt

Čia galite atsiūsti mums žinutę, susisieksime su Jumis, kai galėsime.