Plėšriojo paukščio aitvaras

Graderlitas / Plėšriojo paukščio aitvaras
PLĖŠRIOJO PAUKŠČIO AITVARAS

Paukščių baidymas vėjyje skriejančiu plėšriojo paukščio aitvaru, pritvirtintu ant stiklo pluošto strypo. Natūralus mažesnių paukščių baidymas naudojant jų priešo – plėšriojo paukščio, sakalo ar erelio maketą. Instinktas vengti plėšriųjų paukščių priverčia varnėnus, juoduosius strazdus ir kitus paukščius vengti vietovės aplink aitvarą.

Šis paukščių baidymo būdas užtikrina paprastą ir sėkmingą paukščių  baidymą vietose, kur netoliese dirba ar gyvena žmonės.

Pastatydami stiklo pluošto stulpą su aitvaru virš lauko, pavyzdžiui vynuogyno, vaismedžių sodo ir pan., apsaugosite maždaug hektaro dydžio teritoriją.

Rekomenduojame pakrantėse naudoti erelio, o kitur – sakalo maketą.

 

PRIVALUMAI

  • Efektyvus ir ekonomiškas paukščių baidymas be jokio triukšmo
  • Paprastas montavimas ir priežiūra
  • Apsaugo maždaug 1 hektaro dydžio teritoriją
  • Strypo, ant kurio tvirtinimas aitvaras ilgis – 8.2 m / 9.6 m
  • Tinka varnėnų, strazdų, balandžių, genių ir kitų paukščių baidymui.
Filmuota Medžiaga
GAMINTOJAS:
Sutinku
Nustatymai

Slapukų naudojimo pasirinkimai

Jūs galite pasirinkti, kuriuos slapukus leidžiate naudoti.

Plačiau apie slapukų ir privatumo politiką.
Funkciniai slapukai (būtini)

Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė ir negali būti išjungti. Šie slapukai nesaugo jokių duomenų, pagal kuriuos būtų galima jus asmeniškai atpažinti ir yra ištinami išėjus iš svetainės.

Našumo slapukai

Šie slapukai leidžia apskaičiuoti svetainės lankomumą ir duomenų srauto šaltinius tam, kad galėtume sužinoti ir patobulinti svetainės veikimą. Jie padeda mums atskirti, kurie puslapiai yra populiariausi ir matyti, kaip vartotojai naudojasi svetaine. Tam mes naudojamės "Google Analytics" statistikos sistema. Surinktos informacijos neplatiname. Surinkta informacija yra visiškai anonimiška ir tiesiogiai jūsų neidentifikuoja.

Reklaminiai slapukai

Šie slapukai, naudojami trečiųjų šalių, kad galėtume pateikti reklamą, atitinkančia jūsų poreikius. Mes naudojame slapukus, kurie padeda rinkti informaciją, apie jūsų veiksmus internete ir leidžia sužinoti tai kuo jūs domitės, tokiu būdu galime pateikti tik Jus dominančią reklamą. Jeigu nesutinkate, kad jums rodytume reklamą, palikite šį langelį nepažymėtą.

Sutinku
Nesutinku
 
info@graderlitas.lt

Čia galite atsiūsti mums žinutę, susisieksime su Jumis, kai galėsime.