Schmidt GmbH

Graderlitas / Schmidt GmbH
APIE ĮMONĘ

Įmonę 1983 m. įkūrė dabartinis savininkas, iš pradžių tai buvo metalo apdirbimo cechas. Šiuo metu įmonė gamina: akmenų frezas, sumedėjusios augmenijos smulkintuvus, diskinius mulkintuvus kelių priežiūrai ir medienos smulkintuvus atsinaujinančių energetinių išteklių augalų derliui nuimti. Be vietinės rinkos įmonė vis daugiau dėmesio skiria tarptautinei rinkai, dalyvauja vietinėse ir tarptautinėse prekybos mugėse. Ši šeimos valdoma įmonė, kurioje dirba aukštos kvalifikacijos darbuotojai turi puikią reputaciją visoje Vokietijoje. Įmonė turi visa reikalinga gamybos įranga, užimančias bendrą 34 000 m2 plotą. Aukštos kokybės produktų gamybai svarbiausia yra techninės inovacijos bei šiuolaikinės gamybos technologijos.

Sutinku
Nustatymai

Slapukų naudojimo pasirinkimai

Jūs galite pasirinkti, kuriuos slapukus leidžiate naudoti.

Plačiau apie slapukų ir privatumo politiką.
Funkciniai slapukai (būtini)

Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė ir negali būti išjungti. Šie slapukai nesaugo jokių duomenų, pagal kuriuos būtų galima jus asmeniškai atpažinti ir yra ištinami išėjus iš svetainės.

Našumo slapukai

Šie slapukai leidžia apskaičiuoti svetainės lankomumą ir duomenų srauto šaltinius tam, kad galėtume sužinoti ir patobulinti svetainės veikimą. Jie padeda mums atskirti, kurie puslapiai yra populiariausi ir matyti, kaip vartotojai naudojasi svetaine. Tam mes naudojamės "Google Analytics" statistikos sistema. Surinktos informacijos neplatiname. Surinkta informacija yra visiškai anonimiška ir tiesiogiai jūsų neidentifikuoja.

Reklaminiai slapukai

Šie slapukai, naudojami trečiųjų šalių, kad galėtume pateikti reklamą, atitinkančia jūsų poreikius. Mes naudojame slapukus, kurie padeda rinkti informaciją, apie jūsų veiksmus internete ir leidžia sužinoti tai kuo jūs domitės, tokiu būdu galime pateikti tik Jus dominančią reklamą. Jeigu nesutinkate, kad jums rodytume reklamą, palikite šį langelį nepažymėtą.

Sutinku
Nesutinku
 
info@graderlitas.lt

Čia galite atsiūsti mums žinutę, susisieksime su Jumis, kai galėsime.