Agroplėvelė

Graderlitas / Agroplėvelė

Agro plėvelė naudojama pasėlių bei augalų apsaugai nuo šalčio, vėjo, staigių temperatūros pokyčių, lietaus ir tam tikrų parazitų. Taip pat skatina ir spartina įsišaknijimą, apsaugo žemę nuo pernelyg didelės žemės šilumos ir leidžia palaikyti tinkamą drėgmės lygį.

Ekologiškumas, paprastas naudojimas, atsparumas UV spindulių veikimui ir cheminėms medžiagoms bei universalumas – svarbiausios Agro plėvelės savybės.

Svoris

(g/m²)

Agroplėvelės pavadinimas

Plotis (m)

Ilgis (m)

Spalva

17

19

23

1,6x100m

1,6

100

balta

2,1x100m

2,1

100

3,2x100m

3,2

100

4,2x100m

4,2

100

6,35x100m

6,35

100

9,6x100m

9,6

100

15,8x100m

15,8

100

Sutinku
Nustatymai

Slapukų naudojimo pasirinkimai

Jūs galite pasirinkti, kuriuos slapukus leidžiate naudoti.

Plačiau apie slapukų ir privatumo politiką.
Funkciniai slapukai (būtini)

Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė ir negali būti išjungti. Šie slapukai nesaugo jokių duomenų, pagal kuriuos būtų galima jus asmeniškai atpažinti ir yra ištinami išėjus iš svetainės.

Našumo slapukai

Šie slapukai leidžia apskaičiuoti svetainės lankomumą ir duomenų srauto šaltinius tam, kad galėtume sužinoti ir patobulinti svetainės veikimą. Jie padeda mums atskirti, kurie puslapiai yra populiariausi ir matyti, kaip vartotojai naudojasi svetaine. Tam mes naudojamės "Google Analytics" statistikos sistema. Surinktos informacijos neplatiname. Surinkta informacija yra visiškai anonimiška ir tiesiogiai jūsų neidentifikuoja.

Reklaminiai slapukai

Šie slapukai, naudojami trečiųjų šalių, kad galėtume pateikti reklamą, atitinkančia jūsų poreikius. Mes naudojame slapukus, kurie padeda rinkti informaciją, apie jūsų veiksmus internete ir leidžia sužinoti tai kuo jūs domitės, tokiu būdu galime pateikti tik Jus dominančią reklamą. Jeigu nesutinkate, kad jums rodytume reklamą, palikite šį langelį nepažymėtą.

Sutinku
Nesutinku
 
info@graderlitas.lt

Čia galite atsiūsti mums žinutę, susisieksime su Jumis, kai galėsime.