INO Brezice d.o.o.

Graderlitas / INO Brezice d.o.o.
APIE ĮMONĘ

Tai ilgametes žemės ūkio mašinų gamybos tradicijas turinti įmonė. Įsiklausymas į klientų nuomonę ir greitas reagavimas į jų poreikius, kurie skatina kurti naujus mašinų modelius ir atlikti esamų modelių patobulinimus ir pakeitimus, padėjo INO tapti sėkmingu verslu.

INO darbuotojai supranta, kad klientai iš savo mašinų reikalauja maksimalaus patikimumo, našumo ir ekonomiškumo. Naudodami INO mašinas galite būti tikri, kad jums bus skirtas didžiausias dėmesys ir gausite geriausią aptarnavimą.

Įmonės prioritetas ir bendras tikslas yra užtikrinti ir padidinti klientų pasitenkinimą INO mašinomis, kurios yra saugios, patikimos, kokybiškos ir yra pristatomi laiku.

Sutinku
Nustatymai

Slapukų naudojimo pasirinkimai

Jūs galite pasirinkti, kuriuos slapukus leidžiate naudoti.

Plačiau apie slapukų ir privatumo politiką.
Funkciniai slapukai (būtini)

Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė ir negali būti išjungti. Šie slapukai nesaugo jokių duomenų, pagal kuriuos būtų galima jus asmeniškai atpažinti ir yra ištinami išėjus iš svetainės.

Našumo slapukai

Šie slapukai leidžia apskaičiuoti svetainės lankomumą ir duomenų srauto šaltinius tam, kad galėtume sužinoti ir patobulinti svetainės veikimą. Jie padeda mums atskirti, kurie puslapiai yra populiariausi ir matyti, kaip vartotojai naudojasi svetaine. Tam mes naudojamės "Google Analytics" statistikos sistema. Surinktos informacijos neplatiname. Surinkta informacija yra visiškai anonimiška ir tiesiogiai jūsų neidentifikuoja.

Reklaminiai slapukai

Šie slapukai, naudojami trečiųjų šalių, kad galėtume pateikti reklamą, atitinkančia jūsų poreikius. Mes naudojame slapukus, kurie padeda rinkti informaciją, apie jūsų veiksmus internete ir leidžia sužinoti tai kuo jūs domitės, tokiu būdu galime pateikti tik Jus dominančią reklamą. Jeigu nesutinkate, kad jums rodytume reklamą, palikite šį langelį nepažymėtą.

Sutinku
Nesutinku
 
info@graderlitas.lt

Čia galite atsiūsti mums žinutę, susisieksime su Jumis, kai galėsime.