Apie mus

Graderlitas / Apie mus
UAB „Graderlitas“ – tai 2001 m. įkurta įmonė, teikianti specializuotas miškininkystės paslaugas ir siūlanti išskirtines prekes ir techniką miškininkams bei ūkininkams. Gausus būrys klientų iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Baltarusijos vertina „Graderlitą“ dėl garantuotos paslaugų ir prekių kokybės, kompleksiškumo, lankstumo, individualaus požiūrio į kiekvieną užsakovą. „Graderlitas“ nuolat diegia pažangias technologijas, investuoja į techniką, atlieka bandymus, bendradarbiauja su mokslininkais.

 

Vykdydami užsakymus dirbame su tiekėjais iš Europos Sąjungos šalių, Norvegijos, prireikus prekes gabename net iš Kinijos, Malaizijos, Indijos, JAV. Visa tai leidžia mums žengti tarp savo veiklos srities lyderių ir klientams siūlyti pažangiausius sprendimus.

 

Mes labai branginame klientų pasitikėjimą, todėl dirbame nuoširdžiai, sąžiningai ir profesionaliai. Nuo pat įmonės veiklos pradžios esame priėmę sprendimą orientuotis į aukštos kokybės paslaugas ir prekes, siekti ilgalaikio teigiamo rezultato, maksimaliai įvykdyti klientų pageidavimus ir pranokti jų lūkesčius. Ilgalaikė mūsų patirtis ir nuolat gerėjantys įmonės veiklos rezultatai patvirtina, kad einame teisinga kryptimi.

Pradėjęs nuo smulkių darbų, nuo dviejų darbuotojų ir eksperimentinio ploto, šiandien „Graderlitas“ yra darnų kolektyvą ir tvirtas pozicijas miškininkystės paslaugų ir prekių rinkoje turinti įmonė. Mūsų veikla užtikrina klientams norimą ilgalaikį teigiamą rezultatą, o savo partneriams mes, patyrusi ir autoritetinga įmonė, esame kaip tramplinas į kitas rinkas.

Pagrindinės prekės

  • Prekės ir technika miškininkams
  • Prekės ir technika ūkininkams
  • Prekės, apsaugančios nuo laukinių žvėrių daromos žalos
  • Priemonės nepageidaujamai augmenijai naikinti

Pagrindinės paslaugos

  • Miškininkystės paslaugos
  • Nepageidaujamos augmenijos naikinimas
  • Pavojingų medžių kirtimas ir genėjimas

Mūsų klientai ir partneriai

info@graderlitas.lt

Čia galite atsiūsti mums žinutę, susisieksime su Jumis, kai galėsime.