Artagro Polska Sp. z o.o.

Graderlitas / Artagro Polska Sp. z o.o.
APIE ĮMONĘ

Gamina žemės ūkiui skirtus pažangius hidrogelius.

 

Artagro Polska Sp. z o.o. sparčiai auganti kompanija, užsiimanti mokslinių tyrimų rezultatų komercializavimu, siūlo pažangias technologijas ir praktinį mokslo laimėjimų pritaikymą versle. Šiuo metu kompanija valdo puikiai įrengtą nuosavą biurą ir daugiau kaip 4000 m2 ploto gamyklą, kurioje dirba daugiau kaip 30 aukštos kvalifikacijos darbuotojų. Gamina ir parduoda pažangius substratus, kurie pagerina augalų auginimo sąlygas, taip pat vietos rinkoje ir visame pasaulyje siūlome paslaugas, kurių pagrindą sudaro patentuotos technologijos ir mašinos.

 

Sutinku
Nustatymai

Slapukų naudojimo pasirinkimai

Jūs galite pasirinkti, kuriuos slapukus leidžiate naudoti.

Plačiau apie slapukų ir privatumo politiką.
Funkciniai slapukai (būtini)

Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė ir negali būti išjungti. Šie slapukai nesaugo jokių duomenų, pagal kuriuos būtų galima jus asmeniškai atpažinti ir yra ištinami išėjus iš svetainės.

Našumo slapukai

Šie slapukai leidžia apskaičiuoti svetainės lankomumą ir duomenų srauto šaltinius tam, kad galėtume sužinoti ir patobulinti svetainės veikimą. Jie padeda mums atskirti, kurie puslapiai yra populiariausi ir matyti, kaip vartotojai naudojasi svetaine. Tam mes naudojamės "Google Analytics" statistikos sistema. Surinktos informacijos neplatiname. Surinkta informacija yra visiškai anonimiška ir tiesiogiai jūsų neidentifikuoja.

Reklaminiai slapukai

Šie slapukai, naudojami trečiųjų šalių, kad galėtume pateikti reklamą, atitinkančia jūsų poreikius. Mes naudojame slapukus, kurie padeda rinkti informaciją, apie jūsų veiksmus internete ir leidžia sužinoti tai kuo jūs domitės, tokiu būdu galime pateikti tik Jus dominančią reklamą. Jeigu nesutinkate, kad jums rodytume reklamą, palikite šį langelį nepažymėtą.

Sutinku
Nesutinku
 
info@graderlitas.lt

Čia galite atsiūsti mums žinutę, susisieksime su Jumis, kai galėsime.