SCHMOTZER Hacktechnik GmbH & Co.KG

Graderlitas / SCHMOTZER Hacktechnik GmbH & Co.KG
APIE ĮMONĘ

SCHMOTZER gaminiai yra ilgametės patirties ir tikslumo rezultatas. Įmonė išrado ir toliau nuolat tobulina kultivatorius.

Didelių žinių ir išradingumo dėka yra nepralenkiami dėl patikimumo, lankstumo ir tikslumo.

Turėdama beveik 100 metų patirtį įmonė siūlo sprendimus, padedančius auginti: javus, runkelius, kukurūzus, daržovės ir kitus augalai, visame pasaulyje įvairiomis dirvožemio ir klimato sąlygomis.

SCHMOTZER didžiuojasi, kad kiekvienas įrenginys yra pritaikomas pagal kliento poreikius.

Lankstumas, tikslumas ir išlaidų taupymas

Kiekvienas SCHMOTZER kultivatorius gali būti konfigūruojamas taip, kad patenkintų individualius kliento reikalavimus.

Sutinku
Nustatymai

Slapukų naudojimo pasirinkimai

Jūs galite pasirinkti, kuriuos slapukus leidžiate naudoti.

Plačiau apie slapukų ir privatumo politiką.
Funkciniai slapukai (būtini)

Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė ir negali būti išjungti. Šie slapukai nesaugo jokių duomenų, pagal kuriuos būtų galima jus asmeniškai atpažinti ir yra ištinami išėjus iš svetainės.

Našumo slapukai

Šie slapukai leidžia apskaičiuoti svetainės lankomumą ir duomenų srauto šaltinius tam, kad galėtume sužinoti ir patobulinti svetainės veikimą. Jie padeda mums atskirti, kurie puslapiai yra populiariausi ir matyti, kaip vartotojai naudojasi svetaine. Tam mes naudojamės "Google Analytics" statistikos sistema. Surinktos informacijos neplatiname. Surinkta informacija yra visiškai anonimiška ir tiesiogiai jūsų neidentifikuoja.

Reklaminiai slapukai

Šie slapukai, naudojami trečiųjų šalių, kad galėtume pateikti reklamą, atitinkančia jūsų poreikius. Mes naudojame slapukus, kurie padeda rinkti informaciją, apie jūsų veiksmus internete ir leidžia sužinoti tai kuo jūs domitės, tokiu būdu galime pateikti tik Jus dominančią reklamą. Jeigu nesutinkate, kad jums rodytume reklamą, palikite šį langelį nepažymėtą.

Sutinku
Nesutinku
 
info@graderlitas.lt

Čia galite atsiūsti mums žinutę, susisieksime su Jumis, kai galėsime.