Ecoplug®

Graderlitas / Ecoplug®

“Ecoplug®”- sisteminio herbicido pripildytos kapsulės, skirtos nepageidaujamų medžių ir krūmų atžėlimui iš kelmų ir šaknų sustabdyti. Įterpus į kelmą, sunaikinama šaknų sistema, todėl neatsiranda naujų atžalų. Kelmai greičiau suyra. Sumažina herbicidų naudojimą, naikinant nepageidaujamą augaliją. Leidžia iki 90 % mažiau naudoti standartiniu metodu taikomų herbicidų.

 

TINKAMO NAUDOJIMO REKOMENDACIJOS

1. Išgręžti skyles šviežiai nupjautame kelme arti žievės, brazde. Šioje medžio dalyje vyksta pagrindinis maisto medžiagų transportavimas. Tai užtikrina greitą glifosato pasiskirstymą šaknyse. Tolygiais atstumais išgręžtos skylės turi būti 30–35 mm gylio ir 13 mm pločio. Atstumas tarp skylių neturi būti didesnis kaip 6–8 cm. Gręžiamų skylių skaičius nurodytas lentelėje.

 

Šiam darbui atlikti rekomenduojame naudoti specialiai paruoštą grąžtą. Tokį grąžtą galima įsigyti kartu su kapsulėmis iš “Ecoplug®” pardavėjo.

2. Įstatyti “Ecoplug®” į skyles.

3. Įkalti “Ecoplug®” plaktuku.

4. “Ecoplug®” reikia įkalti į skylę iki galo, kad kamštis skiltų ir atsidarytų, o glifosatas išsilietų.

 

Medžiai

Kelmo skersmuo, cm

Reikalingas kapsulių skaičius

Alksnis, gluosnis, lazdynas, šeivamedis, šermukšnis, vyšnia

3–6

1

6–10

2

10–14

3

14–18

4

> 20

6–8 cm atstumu

Po vieną kapsulę į kiekvieną matomą šaknį

Ąžuolas, drebulė, beržas

1,5 karto daugiau negu pirmiau išvardytiems medžiams

Minimali norma: kelmo skersmens matmenis reikia dalyti iš keturių, taip gaunamas reikalingas kapsulių skaičius. Pavyzdžiui: jei kelmo skersmuo yra 32 cm / 4 = 8 kapsulės “Ecoplug®”.

“Ecoplug®” galima naudoti ištisus metus. Kapsules kalti į ne senesnį kaip dviejų savaičių kelmą. Kalant į senesnį kelmą, rekomenduojame nupjauti kelis centimetrus viršutinio kelmo paviršiaus. “Ecoplug®” poveikio įrodymas – kitų metų pavasarį kelmai neatželia.

Dirbant su kapsulėmis, būtina mūvėti cheminėms medžiagoms atsparias pirštines. Būtina užsidėti apsauginius akinius arba veido skydelį. Darbo metu rekomenduojama mūvėti ilgas kelnes, vilkėti marškinius ilgomis rankovėmis ir avėti sandarius batus.

Darbo metu nevalgyti, negerti ir nerūkyti. Saugotis, kad kapsulėje esančios granulės nepatektų ant odos, į akis ir ant darbo drabužių. Po darbo ar prieš pertraukas nusivilkti drabužius, nusiprausti vandeniu su muilu. Sutepus darbo drabužius, juos nusivilkti ir išskalbti.

 

SAUGOJIMAS

Saugoti nuo vaikų. Saugoti atskirai nuo maisto produktų, gėrimų ir pašarų. Saugoti tik originalioje pakuotėje. Nelaikyti ant drėgnų grindų. Kapsules “Ecoplug®” laikyti sausai.

Filmuota medžiaga

Slide thumbnail
Slide thumbnail

Gamintojas

Prekybinis partneris

info@graderlitas.lt

Čia galite atsiūsti mums žinutę, susisieksime su Jumis, kai galėsime.