Bomford Turner Limited

Graderlitas / Bomford Turner Limited
Bomford Turner Limited

Kokybiškos technikos gamintojas. Nuo pat XIX a. pabaigos Bomford yra savo srities lyderis. Nuo  darbo jėgą taupančios kelių statymo technikos po Napoleono karo,  pjaunamųjų sukūrimo ketvirtajame dešimtmetyje iki pat šių dienų  naujausių įrenginių, Bomford kuria inovatyvią techniką. Bomford techninos kūrimo komanda turi daugiau nei 200 metų patirtį. Bomford inžinierių komanda visada siekia sukurti geriausią techniką pasaulyje. Todėl Bomford įmonė yra žinoma kaip pasaulinė savo srities lyderė, gaminanti techniką, kuri metai po metų, dešimtmetis po dešimtmečio pralenkia savo konkurentus. Technika, turinti geriausią kainos ir kokybės santykį, su kuria daug metų efektyviai dirba rangovai, ūkininkai ir miestų darbuotojai. Tai ilgaamžiai įrenginiai, reikalaujantys mažų priežiūros sąnaudų naudotojui.

Sutinku
Nustatymai

Slapukų naudojimo pasirinkimai

Jūs galite pasirinkti, kuriuos slapukus leidžiate naudoti.

Plačiau apie slapukų ir privatumo politiką.
Funkciniai slapukai (būtini)

Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė ir negali būti išjungti. Šie slapukai nesaugo jokių duomenų, pagal kuriuos būtų galima jus asmeniškai atpažinti ir yra ištinami išėjus iš svetainės.

Našumo slapukai

Šie slapukai leidžia apskaičiuoti svetainės lankomumą ir duomenų srauto šaltinius tam, kad galėtume sužinoti ir patobulinti svetainės veikimą. Jie padeda mums atskirti, kurie puslapiai yra populiariausi ir matyti, kaip vartotojai naudojasi svetaine. Tam mes naudojamės "Google Analytics" statistikos sistema. Surinktos informacijos neplatiname. Surinkta informacija yra visiškai anonimiška ir tiesiogiai jūsų neidentifikuoja.

Reklaminiai slapukai

Šie slapukai, naudojami trečiųjų šalių, kad galėtume pateikti reklamą, atitinkančia jūsų poreikius. Mes naudojame slapukus, kurie padeda rinkti informaciją, apie jūsų veiksmus internete ir leidžia sužinoti tai kuo jūs domitės, tokiu būdu galime pateikti tik Jus dominančią reklamą. Jeigu nesutinkate, kad jums rodytume reklamą, palikite šį langelį nepažymėtą.

Sutinku
Nesutinku
 
info@graderlitas.lt

Čia galite atsiūsti mums žinutę, susisieksime su Jumis, kai galėsime.