M&S Gruseck GmbH

Graderlitas / M&S Gruseck GmbH
APIE ĮMONĘ

M&S Gruseck GmbH gamina peilius ir atsargines detales miško smulkintuvams, žemės ūkio ir kitų sektorių įrenginiams. Įmonė įkurta 2003 metais, o dabar parduoda savo produktus ir paslaugas visame pasaulyje. Šiuo metu įmonė turi dvi gamyklas, kur vykdoma gamyba, inžinerija ir  apdirbimas.  M&S Gruseck GmbH savo gamyklose siekia užtikrinti kokybę, atitinkančią „pagaminta Vokietijoje“ reikalavimus.

Įmonė turi platų ir labai lankstų produktų pasirinkimą ir yra patikimas jūsų partneris kelyje į sėkmę. Aukšta kokybė, didelis standartinių gaminių asortimentas bei lankstumas pateikiant jūsų darbo vietai pritaikytus sprendimus, konsultavimas jūsų darbo vietoje bei sąžininga kainodaros strategija užtikrina aukštą ekonominį efektyvumą bei ilgą tarnavimo laiką.

Sutinku
Nustatymai

Slapukų naudojimo pasirinkimai

Jūs galite pasirinkti, kuriuos slapukus leidžiate naudoti.

Plačiau apie slapukų ir privatumo politiką.
Funkciniai slapukai (būtini)

Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė ir negali būti išjungti. Šie slapukai nesaugo jokių duomenų, pagal kuriuos būtų galima jus asmeniškai atpažinti ir yra ištinami išėjus iš svetainės.

Našumo slapukai

Šie slapukai leidžia apskaičiuoti svetainės lankomumą ir duomenų srauto šaltinius tam, kad galėtume sužinoti ir patobulinti svetainės veikimą. Jie padeda mums atskirti, kurie puslapiai yra populiariausi ir matyti, kaip vartotojai naudojasi svetaine. Tam mes naudojamės "Google Analytics" statistikos sistema. Surinktos informacijos neplatiname. Surinkta informacija yra visiškai anonimiška ir tiesiogiai jūsų neidentifikuoja.

Reklaminiai slapukai

Šie slapukai, naudojami trečiųjų šalių, kad galėtume pateikti reklamą, atitinkančia jūsų poreikius. Mes naudojame slapukus, kurie padeda rinkti informaciją, apie jūsų veiksmus internete ir leidžia sužinoti tai kuo jūs domitės, tokiu būdu galime pateikti tik Jus dominančią reklamą. Jeigu nesutinkate, kad jums rodytume reklamą, palikite šį langelį nepažymėtą.

Sutinku
Nesutinku
 
info@graderlitas.lt

Čia galite atsiūsti mums žinutę, susisieksime su Jumis, kai galėsime.