POSTSAVER

Graderlitas / POSTSAVER

Medinių kuolų apsauga – Postsaver

Norint prailginti medinių kuolų tarnavimo laiką, siūlomas sprendimas, užmaunant bituminę rankovę ant kuolo. Šio tipo apsauga neleidžia medžiui pūti ties žemės paviršiumi . Bituminė rankovė puikiai apsaugo nuo kerpių, samanų, termitų ar kitų parazitų, tad medis ilgiau išliks tvirtas. Produktas buvo kuriamas ir tobulinamas net 12 metų, kad įgytų aukščiausią kokybę,. Šios apsauginės rankovės montavimas labai paprastas – ji užmaunama ant medinio kuolo ir pašildoma dujiniu degikliu kol rankovė  tampriai susitraukia iki reikiamo dydžio.

Techninė informacija

Eil.Nr.

Apvaliems kuolams

(mm)

Kvadrato / stačiakampio formos kuolams

(mm)

1

90

75×75

2

100

75×75

3

125

100×100 / 125×75

4

140

125×100 / 150×75

5

150

125×125

6

165

-

7

180

150×150

8

200

-

9

225

175×175

10

250

200×200

Rankovės ilgis 35 cm

 

Pranašumai

  • Prailgina medinių kuolų tarnavimo laiką iki 20 ir daugiau metų, lyginant su neapsaugotais kuolais.
  • Paprastas ir greitas naudojimas.
  • Maža kaina.
  • Galima naudoti tiek apvaliems kuolams tiek kvadratiniams.

Filmuota medžiaga

Slide thumbnail

Gamintojas

Sutinku
Nustatymai

Slapukų naudojimo pasirinkimai

Jūs galite pasirinkti, kuriuos slapukus leidžiate naudoti.

Plačiau apie slapukų ir privatumo politiką.
Funkciniai slapukai (būtini)

Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė ir negali būti išjungti. Šie slapukai nesaugo jokių duomenų, pagal kuriuos būtų galima jus asmeniškai atpažinti ir yra ištinami išėjus iš svetainės.

Našumo slapukai

Šie slapukai leidžia apskaičiuoti svetainės lankomumą ir duomenų srauto šaltinius tam, kad galėtume sužinoti ir patobulinti svetainės veikimą. Jie padeda mums atskirti, kurie puslapiai yra populiariausi ir matyti, kaip vartotojai naudojasi svetaine. Tam mes naudojamės "Google Analytics" statistikos sistema. Surinktos informacijos neplatiname. Surinkta informacija yra visiškai anonimiška ir tiesiogiai jūsų neidentifikuoja.

Reklaminiai slapukai

Šie slapukai, naudojami trečiųjų šalių, kad galėtume pateikti reklamą, atitinkančia jūsų poreikius. Mes naudojame slapukus, kurie padeda rinkti informaciją, apie jūsų veiksmus internete ir leidžia sužinoti tai kuo jūs domitės, tokiu būdu galime pateikti tik Jus dominančią reklamą. Jeigu nesutinkate, kad jums rodytume reklamą, palikite šį langelį nepažymėtą.

Sutinku
Nesutinku
 
info@graderlitas.lt

Čia galite atsiūsti mums žinutę, susisieksime su Jumis, kai galėsime.