Plaktukiniai peiliai

Graderlitas / Technika / Atsarginės detalės / Plaktukiniai peiliai

M&S GRUSECK GMBH

PLAKTUKINIAI PEILIAI MIŠKO SMULKINTUVAMS

Forstmulcher-320x244

M&S Gruseck GmbH turi platų ir labai lankstų produktų pasirinkimą ir  yra patikimas jūsų partneris kelyje į sėkmę. Aukšta kokybė, didelis standartinių gaminių asortimentas bei lankstumas pateikiant jūsų darbo vietai pritaikytus sprendimus, konsultavimas jūsų darbo vietoje bei sąžininga kainodaros strategija užtikrina aukštą ekonominį efektyvumą bei ilgą tarnavimo laiką. Šiame kataloge pateikiamas produktų asortimentas. Kadangi asortimentas yra nuolat plečiamas, laukiame jūsų užklausos, net jei šiame kataloge negalite rasti sprendimo sau.

Gamintojas

gruseck
Sutinku
Nustatymai

Slapukų naudojimo pasirinkimai

Jūs galite pasirinkti, kuriuos slapukus leidžiate naudoti.

Plačiau apie slapukų ir privatumo politiką.
Funkciniai slapukai (būtini)

Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė ir negali būti išjungti. Šie slapukai nesaugo jokių duomenų, pagal kuriuos būtų galima jus asmeniškai atpažinti ir yra ištinami išėjus iš svetainės.

Našumo slapukai

Šie slapukai leidžia apskaičiuoti svetainės lankomumą ir duomenų srauto šaltinius tam, kad galėtume sužinoti ir patobulinti svetainės veikimą. Jie padeda mums atskirti, kurie puslapiai yra populiariausi ir matyti, kaip vartotojai naudojasi svetaine. Tam mes naudojamės "Google Analytics" statistikos sistema. Surinktos informacijos neplatiname. Surinkta informacija yra visiškai anonimiška ir tiesiogiai jūsų neidentifikuoja.

Reklaminiai slapukai

Šie slapukai, naudojami trečiųjų šalių, kad galėtume pateikti reklamą, atitinkančia jūsų poreikius. Mes naudojame slapukus, kurie padeda rinkti informaciją, apie jūsų veiksmus internete ir leidžia sužinoti tai kuo jūs domitės, tokiu būdu galime pateikti tik Jus dominančią reklamą. Jeigu nesutinkate, kad jums rodytume reklamą, palikite šį langelį nepažymėtą.

Sutinku
Nesutinku
 
info@graderlitas.lt

Čia galite atsiūsti mums žinutę, susisieksime su Jumis, kai galėsime.