Kvapų repelentas Wam-porocol

Graderlitas / Kvapų repelentas Wam-porocol

Kvapų repelentą “Wam-porocol”  - rekomenduojame naudoti, kur yra didelė žvėrių migracija.

 

Laukiniai žvėrys – neatsiejama gamtos dalis, be kurios negalėtų egzistuoti Žemės ekosistema, tačiau sparčiai besivystančios susisiekimo infrastruktūros ir laukinių žvėrių migracijos keliai dažnai susikerta, o augantis žemės ūkis privilioja nepageidaujamus svečius, todėl nelaimių ir nuostolių tikimybė gerokai padidėja. Kvapų repelentas “Wam – porocol” – šią rizika sumažina iki minimumo. Jis rekomenduojamas naudoti keliuose ir gatvėse, kur didelė žvėrių migracija, miškininkystėje, kur būtina apsaugoti miško želdinius bei žemės ūkyje.

Kvapų repelentas “Wam – porocol” – daugiafunkcinė atbaidančioji kvapioji sintetinė medžiaga, supilta į atmosferos pokyčiams atsparius plastikinius garintuvus.

Šio prietaiso dėka apsaugosite savo valdas nuo laukinių žvėrių, bei padarysite naudingą darbą gamtai, kadangi jis puikiai tinka laukinių žvėrių jauniklių apsaugai žolės pjovimo ir javapjūtės metu. Sintetinė kvapnioji medžiaga neturi įtakos želdiniams, gyvūnams bei žmonėms, ji nealina dirvos ir nekenkia augmenijai, todėl yra visiškai saugi ir patikima, o svarbiausia, kad “Wam-Porocol” naudotis gali kiekvienas.

 

Paprastas naudojimas

·         Ties keliais ar gatvėmis, maždaug 15 m atstumu nuo jų,  statomos šio repelento garintuvų kolonos kas 60 m.

  • Siekiant apsaugoti želdinius nuo apgraužimo pakanka pastatyti 4-5 garintuvus viename hektare ploto tarp augalų.
  • Siekiant atbaidyti šernus, pvz.,  iš kukurūzų ar kitų kultūrų laukų, garintuvų kolonos statomos aplink lauką maždaug  40 m atstumu.
  • Saugant jauniklius, garintuvų kolonos pastatomos  1–2 dienos prieš žolės pjovimą arba javapjūtę.
  • Vynuogyne, maždaug kas 30-40 m atstumu, tarp lysvių pastatomi garintuvai.

 

Nesudėtingas montavimas ir užpildymas

Kvapų repelento “Wam – porocol” montavimas ir naudojimas labai paprastas.  1 m ilgio plastikinį iešmą įkišti į žemę, garintuvo galvutę uždėti ant iešmo ir nuimti dangtelį. Atidarykite stiklinį indelį su kvapiąja  ”Wam-porocol” medžiaga ir įkiškite į jį dagtį, o patį indelį  įdėkite į garintuvo galvutę. Tada dangtį vėl uždėkite ant garintuvo galvutės, kad užsifiksuotų. Štai ir viskas, jūsų ūkis, keliai ir želdiniai sėkmingai apsaugoti.

Dėmesio! Kvapų repelentas “Wam – porocol” – ilgalaikė ir patikima apsauga, jo veikimo trukmė maždaug 4 – 6 mėnesiai. Vėliau garintuvą kvapiąja medžiaga galima vėl užpildyti papildomai. Taigi, jums nereikės iš naujo pirkti garintuvo ir jo montuoti, sutaupysite laiko, pinigų ir būsite tikri, kad esate apsaugoti nuo laikinių žvėrių.

 

Patarimai

Geriausiai saugo nuo migruojančių žvėrių, apsisaugoti nuo toje teritorijoje gyvenančių žvėrių yra sunku.

Atsižvelgiant į vyraujančius vėjus, garintuvus pastatykite už 20 – 30 m nuo saugomo ploto ribos, nemalonų kvapą žvėris turi pajusti iki patekimo į saugomą plotą.

Tarp plastikinio kuoliuko ir garintuvo lizdo pritvirtinkite šnarančią, blizgią politileninę juostelę.

Nenaudokite keletą metų iš eilės tame pačiame plote, kad žvėrys nepriprastų prie kvapo.

Su ”Wam-Porocol”  nuo šernų neapsaugosite užaugusių kukurūzų, žirnių ar kmynų.

Nemalonų kvapą jaučia ir žmogus.

Tvarkingai susirinkite garintuvo plastikines dalis, jas galėsite dar kartą panaudoti.

saugos duomenu lapai
etikete
moksklininku-ivertinimas
informacija-kitomis-kalbomis

Gamintojas

Logo-witasek
Sutinku
Nustatymai

Slapukų naudojimo pasirinkimai

Jūs galite pasirinkti, kuriuos slapukus leidžiate naudoti.

Plačiau apie slapukų ir privatumo politiką.
Funkciniai slapukai (būtini)

Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė ir negali būti išjungti. Šie slapukai nesaugo jokių duomenų, pagal kuriuos būtų galima jus asmeniškai atpažinti ir yra ištinami išėjus iš svetainės.

Našumo slapukai

Šie slapukai leidžia apskaičiuoti svetainės lankomumą ir duomenų srauto šaltinius tam, kad galėtume sužinoti ir patobulinti svetainės veikimą. Jie padeda mums atskirti, kurie puslapiai yra populiariausi ir matyti, kaip vartotojai naudojasi svetaine. Tam mes naudojamės "Google Analytics" statistikos sistema. Surinktos informacijos neplatiname. Surinkta informacija yra visiškai anonimiška ir tiesiogiai jūsų neidentifikuoja.

Reklaminiai slapukai

Šie slapukai, naudojami trečiųjų šalių, kad galėtume pateikti reklamą, atitinkančia jūsų poreikius. Mes naudojame slapukus, kurie padeda rinkti informaciją, apie jūsų veiksmus internete ir leidžia sužinoti tai kuo jūs domitės, tokiu būdu galime pateikti tik Jus dominančią reklamą. Jeigu nesutinkate, kad jums rodytume reklamą, palikite šį langelį nepažymėtą.

Sutinku
Nesutinku
 
info@graderlitas.lt

Čia galite atsiūsti mums žinutę, susisieksime su Jumis, kai galėsime.