Skydinė medelių apsauga

Graderlitas / Skydinė medelių apsauga

 Skydinė medelių apsauga

Uždaro tipo medelių apsauga yra puikus būdas apsaugoti jaunus medelius nuo žvėrių. Tokio tipo apsaugos naudojamos lapuočių medeliams apsaugoti (pvz. ąžuolams, uosiams, klevams, kaštonams).

Medelių apsaugos ne tik apsaugo juos nuo žvėrių daromos žalos, bet ir formuoja medelio augimą, neleidžia šakoms išsišakoti į šonus, skatinamas augimas.

Uždaro tipo medelių apsaugos yra pagamintos iš gafroplastiko (330 g/m²), atsparaus UV saulės spinduliams, yra ventiliacinės angos, bei vieta kuoliukui tvirtinti. Kuoliukai gali būti tvirtinami dviem būdais: apsaugos išorėje arba apsaugos viduje. Po šešių – septynių metų, kai medelis jau nebereikalauja apsaugos,  pradeda savaime susiskaidyti, todėl neteršia gamtos. Apsaugų pagalba medeliai prigyja 98-100 %.

Techninė informacija

Produkto pavadinimas

Skydinė medelių apsauga iš gafroplastiko

Aukštis (cm)

60 cm

80 cm

120 cm

Medžiaga

Gafroplastikas (330 g/m²)

Spalva

Žalia

Atsparumas UV spinduliams

Atspari UV saulės spinduliams

Svoris (g/m²)

330

Vidinis diametras (mm)

95

Vėdinimo angos (vnt.)

5

 

 

Apsaugos naudojimas

Skydinė medelių apsauga iš gafroplastiko pasižymi ilgaamžiškumu, bei itin paprastu naudojimu. Paprastas naudojimas: apsauga apgaubiama aplink medelį ir užsegama 4 „auselėmis“.

Kad apsauga laikytūsi rekomenduojama ją tvirtinti, statant kuoliuką apsaugos viduje, perneriant per 3 specialiai padarytas apsaugoje kilpas arba su 3 vielutėmis, kurios įeina į apsaugos komplektaciją

Gamintojas

info@graderlitas.lt

Čia galite atsiūsti mums žinutę, susisieksime su Jumis, kai galėsime.