Skydinė medelių apsauga

Graderlitas / Skydinė medelių apsauga

 Skydinė medelių apsauga

Uždaro tipo medelių apsauga yra puikus būdas apsaugoti jaunus medelius nuo žvėrių. Tokio tipo apsaugos naudojamos lapuočių medeliams apsaugoti (pvz. ąžuolams, uosiams, klevams, kaštonams).

Medelių apsaugos ne tik apsaugo juos nuo žvėrių daromos žalos, bet ir formuoja medelio augimą, neleidžia šakoms išsišakoti į šonus, skatinamas augimas.

Uždaro tipo medelių apsaugos yra pagamintos iš gafroplastiko (330 g/m²), atsparaus UV saulės spinduliams, yra ventiliacinės angos, bei vieta kuoliukui tvirtinti. Kuoliukai gali būti tvirtinami dviem būdais: apsaugos išorėje arba apsaugos viduje. Po šešių – septynių metų, kai medelis jau nebereikalauja apsaugos,  pradeda savaime susiskaidyti, todėl neteršia gamtos. Apsaugų pagalba medeliai prigyja 98-100 %.

Techninė informacija

Produkto pavadinimas

Skydinė medelių apsauga iš gafroplastiko

Aukštis (cm)

60 cm

80 cm

120 cm

Medžiaga

Gafroplastikas (330 g/m²)

Spalva

Žalia

Atsparumas UV spinduliams

Atspari UV saulės spinduliams

Svoris (g/m²)

330

Vidinis diametras (mm)

95

Vėdinimo angos (vnt.)

5

 

 

Apsaugos naudojimas

Skydinė medelių apsauga iš gafroplastiko pasižymi ilgaamžiškumu, bei itin paprastu naudojimu. Paprastas naudojimas: apsauga apgaubiama aplink medelį ir užsegama 4 „auselėmis“.

Kad apsauga laikytūsi rekomenduojama ją tvirtinti, statant kuoliuką apsaugos viduje, perneriant per 3 specialiai padarytas apsaugoje kilpas arba su 3 vielutėmis, kurios įeina į apsaugos komplektaciją

Gamintojas

Sutinku
Nustatymai

Slapukų naudojimo pasirinkimai

Jūs galite pasirinkti, kuriuos slapukus leidžiate naudoti.

Plačiau apie slapukų ir privatumo politiką.
Funkciniai slapukai (būtini)

Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė ir negali būti išjungti. Šie slapukai nesaugo jokių duomenų, pagal kuriuos būtų galima jus asmeniškai atpažinti ir yra ištinami išėjus iš svetainės.

Našumo slapukai

Šie slapukai leidžia apskaičiuoti svetainės lankomumą ir duomenų srauto šaltinius tam, kad galėtume sužinoti ir patobulinti svetainės veikimą. Jie padeda mums atskirti, kurie puslapiai yra populiariausi ir matyti, kaip vartotojai naudojasi svetaine. Tam mes naudojamės "Google Analytics" statistikos sistema. Surinktos informacijos neplatiname. Surinkta informacija yra visiškai anonimiška ir tiesiogiai jūsų neidentifikuoja.

Reklaminiai slapukai

Šie slapukai, naudojami trečiųjų šalių, kad galėtume pateikti reklamą, atitinkančia jūsų poreikius. Mes naudojame slapukus, kurie padeda rinkti informaciją, apie jūsų veiksmus internete ir leidžia sužinoti tai kuo jūs domitės, tokiu būdu galime pateikti tik Jus dominančią reklamą. Jeigu nesutinkate, kad jums rodytume reklamą, palikite šį langelį nepažymėtą.

Sutinku
Nesutinku
 
info@graderlitas.lt

Čia galite atsiūsti mums žinutę, susisieksime su Jumis, kai galėsime.