Tunelinio tipo šiltnamiai

Graderlitas / Tunelinio tipo šiltnamiai
Tunelinio tipo šiltnamiai naudojami tiek sodininkystėje tiek gėlininkystėje. Šiltnamių konstrukcija sudaryta iš apvalaus vamzdžio lankų. Lankai pagaminti, naudojant 60 mm diametro cinkuotą vamzdį. Konstrukcija uždengiama skaidria UV spinduliams atsparia plėvele, tarnaujančia ne vieną sezoną. Šilnamio galai gali būti uždengti plėvele arba skaidriais polikarbonato lakštais, šonuose padarytos angos ventiliacijai arba suvyniojama plėvelė į ritinį. Viduje galima įrengti automatinę laistymo / tręšimo sistedemą.

Pati konstrukcija yra geitai ir lengvai surenkama. Nereikalingos didelės investicijos.

Techninė informacija

Plotis

Aukšts

4,20 m

2,90 m

5,00 m

2,90 m

6,00 m

2,90 arba 3,90 m

7,00 m

3,20 arba 3,90 m

7,60 m

3,40 arba 3,90 m

7,80 m

3,40 arba 3,90 m

8,00 m

3,40 arba 3,90 m

8,50 m

3,40 arba 3,90 m

9,00 m

3,40 arba 3,90 m

10,00 m

3,60 arba 4,20 m

Filmuota medžiaga

Gamintojas

Sutinku
Nustatymai

Slapukų naudojimo pasirinkimai

Jūs galite pasirinkti, kuriuos slapukus leidžiate naudoti.

Plačiau apie slapukų ir privatumo politiką.
Funkciniai slapukai (būtini)

Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė ir negali būti išjungti. Šie slapukai nesaugo jokių duomenų, pagal kuriuos būtų galima jus asmeniškai atpažinti ir yra ištinami išėjus iš svetainės.

Našumo slapukai

Šie slapukai leidžia apskaičiuoti svetainės lankomumą ir duomenų srauto šaltinius tam, kad galėtume sužinoti ir patobulinti svetainės veikimą. Jie padeda mums atskirti, kurie puslapiai yra populiariausi ir matyti, kaip vartotojai naudojasi svetaine. Tam mes naudojamės "Google Analytics" statistikos sistema. Surinktos informacijos neplatiname. Surinkta informacija yra visiškai anonimiška ir tiesiogiai jūsų neidentifikuoja.

Reklaminiai slapukai

Šie slapukai, naudojami trečiųjų šalių, kad galėtume pateikti reklamą, atitinkančia jūsų poreikius. Mes naudojame slapukus, kurie padeda rinkti informaciją, apie jūsų veiksmus internete ir leidžia sužinoti tai kuo jūs domitės, tokiu būdu galime pateikti tik Jus dominančią reklamą. Jeigu nesutinkate, kad jums rodytume reklamą, palikite šį langelį nepažymėtą.

Sutinku
Nesutinku
 
info@graderlitas.lt

Čia galite atsiūsti mums žinutę, susisieksime su Jumis, kai galėsime.