Popieriniai vaškuoti maišai

Graderlitas / Popieriniai vaškuoti maišai
Popieriniai vaškuoti maišai yra patogus ir ekologiškas sprendimas sodmenų sandėliavimo šaldymo kamerose ir transportavimo srityje.

Maišai – trijų sluoksnių popieriaus, padengto vašku.

Maiše telpta nuo 200 iki 500 vnt. sodmenų.

- Maišas pagamintas iš trijų vaškuotų popieriaus lakštų.

- Maišo matmenys – 850 x 1200 x 350 mm.

- Maišo sienelės storis 5,18 mm.

- Atsparus drėgmei.

- Maiše telpa  nuo 200 iki 500vnt. sodmenų ir atitinka miško sodmenų kokybės reikalavimus, patvirtintus LR aplinkos ministro 2003-07-08 įsakymu Nr. 337.

- Maišai išlaiko 25 kg svorį bei nepraranda savo savybių laikant šaldymo kameroje 6 mėn., esant  temperatūrai nuo +2 ºC iki -4 ºC temperatūroje ir santykinei oro drėgmei nuo 96% iki 100%.

- Maišai pristatomi paletėse, apsaugotose nuo aplinkos poveikio. Paletėje – 750 vnt.

Filmuota medžiaga

Gamintojas

Europa
Sutinku
Nustatymai

Slapukų naudojimo pasirinkimai

Jūs galite pasirinkti, kuriuos slapukus leidžiate naudoti.

Plačiau apie slapukų ir privatumo politiką.
Funkciniai slapukai (būtini)

Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė ir negali būti išjungti. Šie slapukai nesaugo jokių duomenų, pagal kuriuos būtų galima jus asmeniškai atpažinti ir yra ištinami išėjus iš svetainės.

Našumo slapukai

Šie slapukai leidžia apskaičiuoti svetainės lankomumą ir duomenų srauto šaltinius tam, kad galėtume sužinoti ir patobulinti svetainės veikimą. Jie padeda mums atskirti, kurie puslapiai yra populiariausi ir matyti, kaip vartotojai naudojasi svetaine. Tam mes naudojamės "Google Analytics" statistikos sistema. Surinktos informacijos neplatiname. Surinkta informacija yra visiškai anonimiška ir tiesiogiai jūsų neidentifikuoja.

Reklaminiai slapukai

Šie slapukai, naudojami trečiųjų šalių, kad galėtume pateikti reklamą, atitinkančia jūsų poreikius. Mes naudojame slapukus, kurie padeda rinkti informaciją, apie jūsų veiksmus internete ir leidžia sužinoti tai kuo jūs domitės, tokiu būdu galime pateikti tik Jus dominančią reklamą. Jeigu nesutinkate, kad jums rodytume reklamą, palikite šį langelį nepažymėtą.

Sutinku
Nesutinku
 
info@graderlitas.lt

Čia galite atsiūsti mums žinutę, susisieksime su Jumis, kai galėsime.