Polietileniniai maišai transportavimui

Graderlitas / Polietileniniai maišai transportavimui
Polietileniniai maišai – puikus ekonominis sprendimas sodmenų laikymui ir transportavimui.

Dėl unikalaus sprendimo, tai, kad mašas pagamintas iš dviejų spalvų polietileno (juoda/balta) sodmenys gal būti pakankamai ilgą laiką lauke. Balta išorinė maišo spalva apsorbuoja nuo tiesioginių saulės spindulių, neleidžia išgarinti drėgmės, esančios maišo viduje.

Tokio tipo maišuose sodmenys gali būti sandėliuojami ir šaldymo kamerose.
Maišus galima naudoti ne viena kartą. Ilgaamžiškumui įtakos turi gamybai pasirinktos medžiagos kokybė (pirminė ar antrinė žaliava), maišo sienutės storis, išreikštas mikronais, bei naudojimo sąlygos.

Maišų matmenys galimi įvairūs, tačiau plačiausiai naudojami:

  • Ilgis – 620 mm, plotis – 520 mm, aukštis – 1100 mm
  • Ilgis – 620 mm, plotis – 360 mm, aukštis – 1100 mm
  • Ilgis – 620 mm, plotis – 360 mm, aukštis – 1300 mm

Spalva – juoda (viduje) ir balta (išorėje).

Galima reklaminė spauda ant maišų.

Su skylėmis dugne arba be jų. Skylių dėka vyksta oro cirkuliacija ir neleidžia vykti šutimo procesui užrištame maiše, tuo pačiu išlaikoma pakankama šaknų drėgmė.

Žaliava – pirminė arba antrinė.

Polietileno storis pagal poreikį, tačiau dažniausiai naudojama 110 – 150 mikronų.

Filmuota medžiaga

Gamintojas

Sutinku
Nustatymai

Slapukų naudojimo pasirinkimai

Jūs galite pasirinkti, kuriuos slapukus leidžiate naudoti.

Plačiau apie slapukų ir privatumo politiką.
Funkciniai slapukai (būtini)

Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė ir negali būti išjungti. Šie slapukai nesaugo jokių duomenų, pagal kuriuos būtų galima jus asmeniškai atpažinti ir yra ištinami išėjus iš svetainės.

Našumo slapukai

Šie slapukai leidžia apskaičiuoti svetainės lankomumą ir duomenų srauto šaltinius tam, kad galėtume sužinoti ir patobulinti svetainės veikimą. Jie padeda mums atskirti, kurie puslapiai yra populiariausi ir matyti, kaip vartotojai naudojasi svetaine. Tam mes naudojamės "Google Analytics" statistikos sistema. Surinktos informacijos neplatiname. Surinkta informacija yra visiškai anonimiška ir tiesiogiai jūsų neidentifikuoja.

Reklaminiai slapukai

Šie slapukai, naudojami trečiųjų šalių, kad galėtume pateikti reklamą, atitinkančia jūsų poreikius. Mes naudojame slapukus, kurie padeda rinkti informaciją, apie jūsų veiksmus internete ir leidžia sužinoti tai kuo jūs domitės, tokiu būdu galime pateikti tik Jus dominančią reklamą. Jeigu nesutinkate, kad jums rodytume reklamą, palikite šį langelį nepažymėtą.

Sutinku
Nesutinku
 
info@graderlitas.lt

Čia galite atsiūsti mums žinutę, susisieksime su Jumis, kai galėsime.