Repelentas

Graderlitas / Repelentas

REPELENTAS “CERVACOL EXTRA”                                                                                                                           

Repelentas „Cervacol® Extra“ skirtas profesionaliam naudojimui miškų ūkyje. „Cervacol® Extra“ – tai naudoti paruošta pasta, sukurta iš įvairaus smėlio frakcijų mechaninių dalelių. Veiklioji medžiaga: mechaninių dalelių užpildas, susidedantis iš kvarcinio smėlio (251 g/kg) ir natūralaus silikato mineralo (424 g/kg). Repelentas apsaugo miške augančius spygliuočius ir lapuočius medžius nuo laukinių gyvūnų daromos žalos. Pradedamas naudoti pasibaigus einamųjų metų vegetacijai, rudenį. Repelentu negalima apdoroti drėgnų augalų ir esant šalnoms. Rekomenduojama, kad apdorojimo metu temperatūra būtų apie 0 ºC. Repelento „Cervacol® Extra“ poveikis pagrįstas trejopu efektu: spalva, skoniu ir šiurkštumu. Prie repelento laukiniai gyvūnai nepripranta net ir naudojant jį daug metų.

Naudojimas

Viršūniniam ūgliui apsaugoti naudojama paruošta repelento „Cervacol® Extra“ pasta. Priemonės negalima skiesti vandeniu. Tepant būtina mūvėti storas gumines pirštines. Repelento sluoksniu aptepti apie 5–10 cm viršūninio ūglio, atsižvelgiant į saugomus augalus. Tepti atliekant judesį aukštyn, kartu aptepant ir viršūninį pumpurą. Apdorojimo metu augalas turi būti sausas.

Naudojimo norma

Atsižvelgiant į tai, kokios rūšies augalai apdorojami, repelento „Cervacol® Extra“ norma yra nuo 1,5 iki 2,5 kg/1000 augalų.

Laukimo periodas

„Cervacol® Extra“ pradeda veikti iškart, kai tik juo apdorojami augalai.

Repelento poveikis aplinkai

„Cervacol® Extra“ nekenkia bitėms ir nėra nuodingas vandens gyvūnams. Tačiau šios ypatybės neturi skatinti supančią aplinką teršti repelento likučiais ar tuščia tara.

Nenaudoti tuščių pakuočių pakartotinai.

Saugojimas                         

„Cervacol® Extra“ turi būti saugomas ir transportuojamas ne minusinėje temperatūroje. Laikyti atskirai nuo maisto, vandens, gyvulių pašarų, vėsioje, sausoje, gerai vėdinamoje patalpoje, originalioje gamintojo pakuotėje.

Gamintojo atsakomybė

Gamintojas garantuoja produkto kokybę, jei jis gautas gamyklinėje pakuotėje. Gamintojas neatsako už padarinius, jei preparatas netinkamai saugomas arba naudojamas.

Jeigu laikomasi produkto naudojimo instrukcijų, jo efektyvumui įtakos neturi nei oro sąlygos, nei dirvožemis, augalų rūšys, vegetacija ar atsparumas. Norint įvertinti repelento efektyvumą, rekomenduojama 10 % augalų palikti neapdorotų.

info@graderlitas.lt

Čia galite atsiūsti mums žinutę, susisieksime su Jumis, kai galėsime.